03 Kasım 20193,866 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı
Çiçekli Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı

Çiçekli Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle anlatımlı çeyizlik tığ oyaları severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Çiçekli Çeyizlik Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çiçekli Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı
Çiçekli Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Koleksiyonum çeşitlerine gerçekten ama çok yakışır olan ve son dönemler de popüler oyalar çeşitlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Tığ Oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu 2019 Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışı na bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Koleksiyonum Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Çiçekli Çeyizlik Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçekli Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN