21 Eylül 2021693 Görüntülenme0 Yorum
Çok Zarif Örgü Yapılışı
Çok Zarif Örgü Yapılışı

Çok Zarif Örgü Yapılışı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle örgü modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de kısa bir süre sonra ördüğünüzden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu zarif şiş örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çok Zarif Örgü Modeli
Çok Zarif Örgü Modeli

Tam anlamıyla Nazarca örgü modellerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister kendiniz için isterseniz de kızlarınız için çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir model olan ve göze hoş gelen bu Dikdörtgen Şık Paspas Yapımı linkine bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Nazarca Örgü Modelleri Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek emek derledikleri bu zarif şiş örgüsü nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Zarif Örgü Modeli Videosu

BIR CEVAP YAZIN