03 Ağustos 20213,409 Görüntülenme0 Yorum
Damat Uzun Lif Örgüsü
Damat Uzun Lif Örgüsü

Damat Uzun Lif Örgüsü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve sevdikleriniz için çeyizlik lif olarakta yapabileceğiniz bu damat lif örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Damat Uzun Lif Örgü
Damat Uzun Lif Örgü

Sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok beğendiklerini söyledikleri diğer bir bu Ören Hanım Damat Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu damat lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Damat Uzun Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN