16 Eylül 20194,413 Görüntülenme0 Yorum
Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu
Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu

Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2019 firkete tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki yazma kenarı işlemesinde çok şık duracak olan bu Firkete Motifli Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Firkete Motifli Tığ Oyası Yapılışı
Firkete Motifli Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Motifli Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Firkete Oyası Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 2019 Yeni Firkete İle Boncuklu Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Firkete Motifli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Firkete Motifli Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN