11 Temmuz 20211,949 Görüntülenme0 Yorum
Guller Uzun Lif Örgüsü
Guller Uzun Lif Örgüsü

Guller Uzun Lif Örgüsü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yeni lif örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu güllü lif modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Guller Uzun Lif Örgü
Guller Uzun Lif Örgü

Sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu Kolay Ve Güzel Yuvarlak Lif Örgüsüne bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri bu yeni uzun lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Guller Uzun Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN