14 Ocak 202011,188 Görüntülenme0 Yorum
Hızlı Yapılan Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Hızlı Yapılan Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Hızlı Yapılan Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2020 güzel tığ oyaları çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren yemeni kenarı işlemesinde rahatça yapabileceğiniz bu Hızlı Yapılan Çeyizlik Tığ Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Hızlı Yapılan Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı
Hızlı Yapılan Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Hanım Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son dönemlerde çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Yeni Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Motifli Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Limon Çekirdeği Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Hızlı Yapılan Çeyizlik Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Hızlı Yapılan Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN