23 Aralık 20196,383 Görüntülenme0 Yorum
İki Renkli Beş Şiş Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu
İki Renkli Beş Şiş Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

İki Renkli Beş Şiş Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 5 şiş ile patik örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki bitirdiğinizden sonra ayaklarınızda çok şık duracak olan bu İki Renkli Beş Şiş Patik Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki Renkli Beş Şiş Patik Yapımı
İki Renkli Beş Şiş Patik Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Aşkı çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu Beş Şiş İle Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Desenli Patik Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu 5 Şişle Gelin Parmağı Patik Çorap Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu İki Renkli Beş Şiş Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Renkli Beş Şiş Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-51 patik-modelleri-5 patik-modelleri-86 patik-modelleri-1 patik-modelleri-66 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN