18 Kasım 201912,321 Görüntülenme0 Yorum
İki Sıra Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
İki Sıra Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

İki Sıra Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yepyeni tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve isterseniz de yemeni kenarı işlemesi olarak tercih ettikten sonra keyifle kullanabileceğiniz bu İki Sıra Tığ Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

İki Sıra Tığ Oyası Yapımı
İki Sıra Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik oyalar niyetine olmazsa olmazlarından olan bu Sıralı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Tığ Oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Pamuk Şekeri Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Sıra Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Sıra Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN