27 Mart 20196,910 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Boncuklu Çeyizlik Patik Yapımı
İki Şiş İle Boncuklu Çeyizlik Patik Yapımı

İki Şiş İle Boncuklu Çeyizlik Patik Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle boncuklu patik örnekleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki son dönemlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu İki Şiş İle Boncuklu Çeyizlik Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

İki Şiş İle Boncuklu Çeyizlik Patik Yapılışı
İki Şiş İle Boncuklu Çeyizlik Patik Yapılışı

Tam anlamıyla Canselin Örgü Dünyası Patik çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı tahmin ettiğim bu Şiş Örgü Bayan Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Yeni Patik Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu İki Şişle Boncuklu Çeyizlik Patik Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu İki Şiş İle Boncuklu Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Boncuklu Çeyizlik Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN