14 Şubat 20207,102 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Kolay Çizgili Patik Yapılışı Videolu
İki Şiş İle Kolay Çizgili Patik Yapılışı Videolu

İki Şiş İle Kolay Çizgili Patik Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle 2020 bot patik örnekleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren en kısa zamanda yapmak için sabırsızlanacağınız bu İki Şiş İle Kolay Çizgili Patik Yapımını sitemizde yayınlıyoruz.

İki Şiş İle Kolay Çizgili Patik Yapımı
İki Şiş İle Kolay Çizgili Patik Yapımı

Tam anlamıyla Canselin Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde çok şık bulacağı bu Çizgili Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Bot Patik Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Kolay Lastık Bot Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şiş İle Kolay Çizgili Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Kolay Çizgili Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-75 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-18 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN