19 Ekim 20184,223 Görüntülenme0 Yorum
İncili Minik Kalpler Keçe Tabanlı Babet Yapımı Açıklamalı Videolu
İncili Minik Kalpler Keçe Tabanlı Babet Yapımı Açıklamalı Videolu

İncili Minik Kalpler Keçe Tabanlı Babet Yapımı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, seveceğinize emin olduğum bu ayrıntılı anlatım babet örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve tam olarak keçe tabanlı patiklerin en güzel hallerinden olan bir o kadar da çok zarif duran bu İncili Minik Kalpler Keçe Tabanlı Babet Yapılışını paylaşıyoruz.

İncili Minik Kalpler Keçe Tabanlı Babet Yapılışı
İncili Minik Kalpler Keçe Tabanlı Babet Yapılışı

Tam anlamıyla Nihalin Babet Patik Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi babet örgülerinden olan benim de çok beğendiğim bu İncili Kalpli Babet Modelini umarım sizlerde kolaylıkla bitirip güzel günlerde kullanabilirsiniz kızlar, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman evvel sizlere sunduğumuz diğer bir Çok Güzel Babet Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve o desenli örgülerinin ayaklarınıza çok yakışacağına emin olduğum bu Benekli Babet Patik Yapılışına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum canlarım.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde anlattığı bu İncili Minik Kalpler Keçe Tabanlı Babet Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı gönderiyoruz.

İncili Minik Kalpler Keçe Tabanlı Babet Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-95 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN