13 Ağustos 20185,597 Görüntülenme0 Yorum
İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sizler için sunduğumuz bu 2018-2019 model lif örgülerine kesinlikle bakın derim, diğer bir göstermek için sabırsızlandığımız ve canlı renkleri ile banyonuza hava katacak olan bu İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımı
İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Banyo Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan bu Tığ İşi Uzun Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman evvel sitemizde derlediğimiz diğer bir Kalp Motifli Uzun Lif Örneklerinden olan ve eminim ki görenlerinde en kısa zamanda yapmak isteyeceği bu Kalpli Uzun Lif Modeli Yapımına göz atmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN