09 Aralık 2021505 Görüntülenme0 Yorum
Kalan İplerle Nefis Eldiven Yapımı
Kalan İplerle Nefis Eldiven Yapımı

Kalan İplerle Nefis Eldiven Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlar, özellikle Örgü eldiven örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki yazma kenarı işlemesinde çok şık duracak olan bu Kalan iplerle nefis eldiven örgüsü Örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kalan İplerle Nefis Eldiven
Kalan İplerle Nefis Eldiven

Tam anlamıyla Nihalin Örgü dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve şiş örgü severlerin kaçırmaması gerektiğini dile getirdiğim bu Eldiven Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Örgü Eldiven Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu İki Şiş İle Kolay Eldiven Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Nihalin örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Kalan iplerle nefis Eldiven Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Kalan İplerle Nefis Eldiven Videosu

BIR CEVAP YAZIN