26 Mart 20213,115 Görüntülenme0 Yorum
Karnabahar Yelek Örgü
Karnabahar Yelek Örgü

Karnabahar Yelek Örgü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yelek örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Karnabahar Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Karnabahar Yelek Örgüsü
Karnabahar Yelek Örgüsü

Tam anlamıyla canselin yelek örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda gelin yelek çeyizlerinden olan ve göze de gerçekten çok şık gelen bu örgü yeleğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı yelek örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Yuvalı Fıstıklı Yelek Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Karnabahar Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Karnabahar Yelek Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN