04 Eylül 20185,408 Görüntülenme0 Yorum
Karpuz Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Karpuz Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Karpuz Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, sitemizde bulunan bu en yeni model lifler 2019 çeşitlerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere sunmak için derlediğimiz ve o göze hoş gelen renkleri ile banyonuza renk katacak olan bu Karpuz Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Karpuz Lif Modeli Yapımı
Karpuz Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım 2018 Örneklerine gerçekten çok yakışır olan ve bir o kadar da kullanışlı olan Bu Tığ İşi Karpuz Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir İki Renkli Lif Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve eminim ki ördükten sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Kirpikli Altıgen Lif Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Karpuz Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Karpuz Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN