19 Mart 2021959 Görüntülenme0 Yorum
Kırık Tuğla Desenli Örgüsü
Kırık Tuğla Desenli Örgüsü

Kırık Tuğla Desenli Örgüsü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle örgü modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle yakından bakmasını içtenlikle dile getirdikleri ve benim de gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Kırık Tuğla Desenli Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Kırık Tuğla Desenli Örgü
Kırık Tuğla Desenli Örgü

Tam anlamıyla nazarca örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki son zamanlarda gelin çeyizi örgülerinin de olmazsa olmazlarından olan bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni örgü modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Şahane Sıra İlmikli Şiş Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Nazarca Örgü Modelleri Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Kırık Tuğla Desenli Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kırık Tuğla Desenli Örgü Videosu

BIR CEVAP YAZIN