19 Mart 2021800 Görüntülenme0 Yorum
Kırmızı İlmekli Örgüsü
Kırmızı İlmekli Örgüsü

Kırmızı İlmekli Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle örgü modelleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Kırmızı İlmekli Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kırmızı İlmekli Örgü
Kırmızı İlmekli Örgü

Tam anlamıyla nazarca örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa zamanda bitirdikten sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu yeni örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel örgü örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerine dile getirdikleri bu Şahane Sıra İlmikli Şiş Örgüna bakmadan geçmeyin lütfen.

Nazarca Örgü Modelleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek hazırladıkları bu Kırmızı İlmekli Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kırmızı İlmekli Örgü Videosu

BIR CEVAP YAZIN