16 Kasım 201717,276 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapılışı Türkçe Videolu
Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapılışı Türkçe Videolu

Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapılışı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, görür görmez en kısa zamanda örmek istediğim bu kolay şal modellerinden olan ve gerek o Desenli İşlemeleri gerekse de sade şık haliyle görenlerinde çok beğeneceğini düşündüğüm bu Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımını güzel sitemize ekliyorum canlarım.

Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımı
Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımı

Heyecanla takip ettiğim sevgili Ören Hanım çalışanlarının yine her zaman ki gibi öğretici şekilde anlattığı bu Kolay Tığ İşi Şal Örneğini sizlerinde zorlanmadan yapabileceğinizi diliyorum kızlar, şimdiden yapmayı planlayanlarınız varsa elleri kolları dert görmesin.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız bu 2018 Bebek Yeleği Örneklerinden olan ve yapılışı da kendisi kadar hoş olan bu 0-6 aylık bebek yelekleri yapılışlarına girip bakmanızı tavsiye ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı gönderiyoruz.

Kolay Tığ İşi Fıstıklı Şal Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN