28 Şubat 20201,650 Görüntülenme0 Yorum
Kullanışlı Tığ İşi Örgü Yapılışı Açıklamalı Videolu
Kullanışlı Tığ İşi Örgü Yapılışı Açıklamalı Videolu

Kullanışlı Tığ İşi Örgü Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle 2020 tığ işi örgü örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve eminim ki inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra etrafınız da görenlerinde hayran kalacağı bu Kullanışlı Tığ İşi Örgü Yapımını sitemizde yayınlıyoruz.

Kullanışlı Tığ İşi Örgü Yapımı
Kullanışlı Tığ İşi Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Tamanne Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerinde ki desenlerini çok beğeneceğinizi tahmin ettiğim bu Yeni Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman evvel sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Çeyizlik Yeni Örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok şık bulduklarını gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu İki Renkli Şiş Örgü Yapımına bakmadan geçen çok pişman olur.

Tamanne Youtube Kanalına açık şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Kullanışlı Tığ İşi Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kullanışlı Tığ İşi Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN