28 Kasım 2023628 Görüntülenme0 Yorum
Kutu Tekniği Kare Lifi
Kutu Tekniği Kare Lifi

Kutu Tekniği Kare Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle kare örgü lif isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu kare lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kutu Tekniği Kare Lif
Kutu Tekniği Kare Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #2023 Kolay Kare Lif# linkine tıklamadan geçmeyin.

Filizin elifi Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu çeyizlik lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Kutu Tekniği Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN