30 Ağustos 20172,668 Görüntülenme0 Yorum
Martı Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Martı Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Martı Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel hanımlar, birazdan özellikle En Güzel Örgü Tekniği Modelleri arayan bayanlar için kaçınılmaz bir fırsat olan desenleri ve renk uyumu ile de göze hoş gelen En Yeni Şiş Örgü Örneklerinden olan Martı Örgü Modeli Yapımını sizler için güzel sitemize ekliyoruz.

Martı Örgü Modeli Yapılışı
Martı Örgü Modeli Yapılışı

Başlarda biraz zor ve karmaşık gelse de emin olun kızlar biraz sevgi ve emek vererek ortaya çok Güzel Şiş Örgü Martı Modeli çıkacaktır, yapmayı düşünenlerin şimdiden ellerine kollarına sağlık güzel günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Görür görmez beğendiğim ve heyecan içinde kısa bir süre önce paylaştığım diğer bir 2017 Şiş Örgü Tekniklerinden olan Kabartmalı Minik Toplar Örgü Modeli Yapımına girip göz atmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum, Melek Ablanızı biraz mutlu etmek isterseniz canlarım Şiş Martı Örgü Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Detaylı anlatımı ile bizlerinde öğrenmesi için Martı Örgü Modeli Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Anne Örgüleri Youtube Kanalına kucak dolusu teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Martı Örgü Modeli Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN