08 Nisan 20211,305 Görüntülenme0 Yorum
Nazlı Gelin Yelek Şal Örgüsü
Nazlı Gelin Yelek Şal Örgüsü

Nazlı Gelin Yelek Şal Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle şal modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak tavsiye ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinden olan göze de şık gelen bu Nazlı Gelin Yelek Şal Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Nazlı Gelin Yelek Şal Örgü
Nazlı Gelin Yelek Şal Örgü

Tam anlamıyla şerifenin şal örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve üzerinde ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu şal modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni şal örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Çiçekli Tığ İşi Şal Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Nazlı Gelin Yelek Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Nazlı Gelin Yelek Şal Örgü Videosu

BIR CEVAP YAZIN