03 Mayıs 20231,521 Görüntülenme0 Yorum
Papatyalı Kese Lifi
Papatyalı Kese Lifi

Papatyalı Kese Lifi

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle 2023 yeni lif örgüleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu papatyalı kese lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Papatyalı Kese Lif
Papatyalı Kese Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Yuvarlak Çiçek Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Gökçe Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği papatyalı lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Papatyalı Kese Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN