28 Kasım 20174,461 Görüntülenme0 Yorum
Papyonlu Tavşan Lif Yapılışı Türkçe Videolu
Papyonlu Tavşan Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Papyonlu Tavşan Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle çocuklarınızın çok beğenip seveceği bu yeni tığ işi lif modellerinden olan ve hem canlı renkleri ile banyonuza hava katacak hem de görenlerinden en az sizin kadar beğeneceği bu Papyonlu Tavşan Lif Yapımını şimdi sitemize ekliyorum kızlar.

Papyonlu Tavşan Lif Yapımı
Papyonlu Tavşan Lif Yapımı

Tam anlamıyla Şeymanın Örgü Modellerine layık olan ve benim de çok hoş bulduğum bu 2018 Desenli Lif Modelini kısa sürede bitirmeniz dileğiyle, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Değişik Lif Modellerinden olan ve eminim ki hoşunuza gidecek olan bu Kalpli Yuvarlak Lif Yapımına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Papyonlu Tavşan Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Papyonlu Tavşan Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN