05 Eylül 20174,734 Görüntülenme0 Yorum
Penye İpten Yuvarlak Sepet Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Penye İpten Yuvarlak Sepet Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Penye İpten Yuvarlak Sepet Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, birazdan özellikle Dekor Örgü Modelleri severlerin gördüğünde çok beğenip mutlu olacağı şıklığı ve gösterişinden etkileneceğini düşündüğüm bu Tığ İşi Ev Dekor Örgüsü Örneği olan Penye Sepet Yapılışı sizler için paylaşıyorum.

Penye Sepet Yapımı
Penye Sepet Yapımı

İster sevdikleriniz komlularınız ve ya arkadaşlarınız için isterseniz de evlilik arifesindeki kızlarınız için 2017 Moda Çeyizlik Örgü Modelleri olarak ta örebilirsiniz canlarım, zaman ayırıp yapmayı düşünenlere kolaylıklar gelsin güzel ve hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

İçeriği bol sitemize kısa bir zaman önce eklediğim En Güzel Tığ İşi Lif Modellerinden olan ve canlı renkleri ile ortama hava katacağını düşündüğüm Terlik Lif Yapımına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, eğer boş zamanınız olursa kızlar Tığ İşi Sepet Örgü Modelini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Tecrübesi ve tatlı dili ile bizler için Penye Sepet Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Ören Hanım Youtube Kanalına sizler aracılığı ile sevgi ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Penye Sepet Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN