07 Ekim 201716,555 Görüntülenme0 Yorum
Püsküllü Uzun Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Püsküllü Uzun Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Püsküllü Uzun Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Günahsız melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun örgü aşığı güzel hanımlar, bugün gerçekten evlilik arifesinde ki kızlar için kaçırılmaz derecede girip incelemeye değer çeyizlik takım lif modellerinden olan ve örmesi de bir o kadar eğlenceli ve tamamladıktan sonra verdiğiniz değerden dolayı haliyle kullanmaya kıyamayacağınız bu Püsküllü Uzun Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Püsküllü Uzun Lif Yapımı
Püsküllü Uzun Lif Yapımı

Gerçekten Ören Hanım Örgü Modellerine layık şekilde örülmüş ve bizlerinde öğrenek örmesi için özenle hazırlanmış aşağıdaki videoyu dikkatli şekilde izlemenizi tavsiye ediyorum kızlar, şimdiden yapacaklara yüce rabbim kolaylıklar sağlasın hayırlı günlerde eskitmeniz dileğiyle inşallah.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız bu En Güzel Fiyonklu İğne Oyası Modellerinden olan ve herkes tarafından beğenilen İğne Oyası Boncuklu Çiçekli Fiyonk Modeli Yapılışına göz atmadan geçerseniz çok şey kaybedersiniz kızlar, eğer eliniz boş kalırsa Moda Takımlı Lif Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz rica ediyorum şimdiden hepinize kocaman teşekkürler ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına özen göstererek Püsküllü Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için başarılarının devamını diliyoruz.

Püsküllü Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli aycicegi-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli serpilin-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN