18 Ocak 20211,746 Görüntülenme0 Yorum
Rengarenk Güzel Motifli Tığ Oyası Yapımı
Rengarenk Güzel Motifli Tığ Oyası Yapımı

Rengarenk Güzel Motifli Tığ Oyası Yapımı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle tığ oyası modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda ördüğünüzden sonra yazma kenarında çok şık duracak olan bu Rengarenk Güzel Motifli Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Rengarenk Güzel Motifli Tığ Oyası
Rengarenk Güzel Motifli Tığ Oyası

Tam anlamıyla kıymetli el işleri çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve sadece yemeni kenarına değil isterseniz de fular ya da kolye kenarına işleyebilirsiniz, umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu 2021 İğneden Yelpaze Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Kıymetli el işleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek hazırladıkları bu Rengarenk Güzel Motifli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Rengarenk Güzel Motifli Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN