25 Ocak 202012,782 Görüntülenme0 Yorum
Rengarenk İğne Oyası Modelleri
Rengarenk İğne Oyası Modelleri

Rengarenk İğne Oyası Modelleri

Hemen her çeyizde olan iğne oyası el işleri herkesin kesinlikle ilgi ve beğenisini çekmiştir. Çok çeşitli olan iğne oyası çeşitleri o kadar çok yerde kullanılıyor ki aklınıza gelmeyen her eşyada görebilirsiniz. Yemeni ve yazma kenarlarında, yatak odası çeyizliklerinde, vitrin ve salon takımlarında ve birbirinden harika kolye ve bilekliklerde görebiliyoruz. İğne oyası çok cezbedici olduğu kadar yapımı da zor olan bir el işidir. Tam bir el emeği ve göz nuru olan iğne oyası yapımı için iyi gören dayanıklı gözlere ve emek gerektiren sabır isteyen bir iradeye sahip olmalısınız. İğne oyasına merakınız varsa sitemizde yeni başlayanlar için kolay iğne oyası örneklerinin yapılışlarını anlatan yüzlerce video bulabilirsiniz.

Bu harika iğne oyası modeli çok güzel ve çıtı pıtı modellerden birisi. Her çiçekte ayrı renk kullanılması ona bir muhteşemlik katmış. Yapımı o kadar zor olmayan modellerden olan bu oyayı yazmanızda görenler eminim ki hayran kalacaklar.

Tam bir el sanatı şaheseri olan bu iğne oyası eminim ki sizin de beğeninizi alacak. Muhteşem görünen yapraklarıyla ve rengiyle göz alıcı bir güzelliğe sahip. İster yazmalarınızda kullanabilir isterseniz havlu kenarlarında kullanabilirsiniz.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN