29 Mart 20212,675 Görüntülenme0 Yorum
Rüzgar Gülü Lif Örgüsü
Rüzgar Gülü Lif Örgüsü

Rüzgar Gülü Lif Örgüsü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle lif örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza renk katacak olan bu Rüzgar Gülü Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Rüzgar Gülü Lif Örgü
Rüzgar Gülü Lif Örgü

Tam anlamıyla Gülcan volkan örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Püsküllü Uzun Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şeklide bizler için emek emek derledikleri bu Rüzgar Gülü Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Rüzgar Gülü Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN