01 Nisan 20211,122 Görüntülenme0 Yorum
Şiş İle Yazlık Şal Örgü
Şiş İle Yazlık Şal Örgü

Şiş İle Yazlık Şal Örgü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle şal modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu Şiş İle Yazlık Şal Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Şiş İle Yazlık Şal Örgüsü
Şiş İle Yazlık Şal Örgüsü

Tam anlamıyla şerifenin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde çok sevecekleri bu güzel şal modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı şal modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri bu Kolay Yelek Şal Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Şiş İle Yazlık Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Şiş İle Yazlık Şal Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN