17 Mart 20193,487 Görüntülenme0 Yorum
Şişle Fındık Sepeti Örnekli Bebek Hırkası Yapılışı
Şişle Fındık Sepeti Örnekli Bebek Hırkası Yapılışı

Şişle Fındık Sepeti Örnekli Bebek Hırkası Yapılışı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle yeni bebek hırka modelleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde hayranlıkla bakakalacaklarını düşündüğüm bu Şişle Fındık Sepeti Örnekli Bebek Hırkası Yapımını sitemize ekliyoruz.

Şişle Fındık Sepeti Örnekli Bebek Hırkası Yapımı
Şişle Fındık Sepeti Örnekli Bebek Hırkası Yapımı

Tam anlamıyla Hacer Çınar Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte örmeyi tercih edebileceğiniz bu Desenli Bebek Hırka Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Bebek Hırkalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Şişle Erkek Bebek Hırka Modeli Yapımı linkine tıklamanızı rica ediyorum.

Örgülerle Renklerin Dansı Hacer Çınar Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Şişle Fındık Sepeti Bebek Hırkası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şişle Fındık Sepeti Örnekli Bebek Hırkası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN