28 Aralık 20188,760 Görüntülenme0 Yorum
Şişle Sarmaşık Yaprakları Yelek Örneği Yapımı
Şişle Sarmaşık Yaprakları Yelek Örneği Yapımı

Şişle Sarmaşık Yaprakları Yelek Örneği Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle iki işi bayan yelek modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki bitirdiğiniz ilk andan itibaren etrafınızda görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Şişle Sarmaşık Yapraklı Yelek Örneği Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Şişle Sarmaşık Yaprakları Yelek Örneği Yapılışı
Şişle Sarmaşık Yaprakları Yelek Örneği Yapılışı

Tam anlamıyla Nesrince Örgüler Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve çeyizlik niyetine de yapıp kaldırabileceğiniz bu Desenli Yelek Modelini umarım sizlerde kolaylıkla örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Şiş Örgü Yelekleri 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğenip tercih ettikleri bu Şişle Kabartmalı Yelek Örneği Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Nesrince Örgüler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattığı bu Şişle Sarmaşık Yapraklı Yelek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şişle Sarmaşık Yaprakları Yelek Örneği Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN