17 Kasım 20183,265 Görüntülenme0 Yorum
Taşlı Lastik Modeli Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu
Taşlı Lastik Modeli Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

Taşlı Lastik Modeli Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde yayınladığımız bu taş motifli patikler 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra ayaklarınıza da çok yakışacak olan bir o kadar da göze hoş gelen bu Taşlı Lastik Modeli Patik Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Taşlı Lastik Modeli Patik Yapımı
Taşlı Lastik Modeli Patik Yapımı

Tam anlamıyla 2019 Emelce Orgulerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve yapımı da bir o kadar göze hoş gelen bu Taşlı Lastik Patiklerini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Anlatımlı Patikleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirebileceğiniz bu Tunus İşi İncili Lale Motifli Patik Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Taşlı Lastik Patik Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Taşlı Lastik Modeli Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-10 patik-modelleri-8 patik-modelleri-13 patik-modelleri-61 patik-modelleri-22 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-86 patik-modelleri-1
BIR CEVAP YAZIN