26 Şubat 201810,213 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Boncuklu Patik Yapımı Videolu Anlatımlı
Tığ İşi Boncuklu Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

Tığ İşi Boncuklu Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle ayrıntılı anlatım tığ işi patik modelleri 2018 çeşitleri örmeyi severler için çok güzel bir alternatif olacağını düşündüğüm ve gözede hoş olan bu Tığ İşi Boncuklu Patik Yapılışını paylaşıyoruz.

Tığ İşi Boncuklu Patik Yapılışı
Tığ İşi Boncuklu Patik Yapılışı

Tam anlamıyla 2018 Nihalin Örgü Dünyası Yeni Patik Örneklerine yakışır olan bu Yeni Tığ İşi Boncuklu Patik Modelini inşallah sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz kızlar, ellerinize sağlık.

Sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Babet Patik Modellerinden olan ve benim de hoş bulduğum bu Çiçekli Babet Patik Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum canlarım.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Tığ İşi Boncuklu Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Boncuklu Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-80 patik-modelleri-85 patik-modelleri-22 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-1 patik-modelleri-66 patik-modelleri-33 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN