04 Ekim 20211,192 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Havalı Oyası
Tığ İşi Havalı Oyası

Tığ İşi Havalı Oyası

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle iğne oyası örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu tığ işi havalı oyasını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Havalı Oya
Tığ İşi Havalı Oya

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister kendi beğendiğiniz canlı renkler ile isterseniz de evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 oya modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Harika Fıstıklar Tığ Oyası linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri bu Havalı Tığ oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Havalı Oya Videosu

BIR CEVAP YAZIN