11 Mart 20195,161 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Uçuşan Kelebekler Yelek Örneği Yapılışı
Tığ İşi Uçuşan Kelebekler Yelek Örneği Yapılışı

Tığ İşi Uçuşan Kelebekler Yelek Örneği Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle motifli yelek örnekleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Uçuşan Kelebekler Yelek Örneği Yapımını sitemize ekliyoruz.

Tığ İşi Uçuşan Kelebekler Yelek Örneği Yapımı
Tığ İşi Uçuşan Kelebekler Yelek Örneği Yapımı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgü Dünyası 2019 çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte tercih edebileceğiniz bu Kelebekli Yelek Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Örgü Yelek Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendikleri dile getirdikleri bu Şişle Yarım Yelpaze Yelek Örneği Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Uçuşan Kelebekler Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Uçuşan Kelebekler Yelek Örneği Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN