22 Kasım 20175,609 Görüntülenme0 Yorum
Tomurcuklu Altıgen Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Tomurcuklu Altıgen Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Tomurcuklu Altıgen Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bugün görür görmez desenlerine ve şıklığıma bayılıp hayran kaldığım bu tığ işi lif modellerinden olan sizlerinde en az benim kadar beğeneceği ve canlı renkleri ile banyonuza hava katacağını tahmin ettiğim bu Tomurcuklu Altıgen Lif Modelini şimdi güzel sitemize ekliyorum.

Tomurcuklu Altıgen Lif Yapımı
Tomurcuklu Altıgen Lif Yapımı

Tam anlamıyla Şeymanın Örgü Modellerine layık olan ve samimiliğiyle anlattığı bu Altıgen Lif Örneğini sorunsuz şekilde yapmanız dileğiyle kızlar, hepinizin şimdiden ellerine kollarına sağlıklar olsun.

Birbirinden hoş göze hoş gelen En Güzel Lif Modellerinden olan ve eminim ki uzun uzun bakmaktan kendinizi alamayacağınız bu 2018 En Güzel Lif Modellerine kesinlikle ama kesinlikle bakmanızı tavsiye ediyorum.

Kendine has üslubu ve ayrıntılı anlatımı ile bizlerinden öğrenerek örmesi için Tomurcuklu Altıgen Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Tomurcuklu Altıgen Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN