02 Kasım 20183,279 Görüntülenme0 Yorum
Tomurcuklu Lif Takımı 1 Uzun Lif Yapımı Videolu Açıklamalı
Tomurcuklu Lif Takımı 1 Uzun Lif Yapımı Videolu Açıklamalı

Tomurcuklu Lif Takımı 1 Uzun Lif Yapımı Videolu Açıklamalı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 tomurcuklu uzun lif örneklerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra keyifle kullanacağınızı düşündüğüm bu Tomurcuklu Lif Takımı 1 Uzun Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Tomurcuklu Lif Takımı 1 Uzun Lif Yapılışı
Tomurcuklu Lif Takımı 1 Uzun Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Yeni Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakması gerektiğini düşündüğüm bu Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yaparsınız, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Çiçekli Uzun Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok seveceği bu Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına detaylı ve samimi dille anlatacağı bu Tomurcuklu Lif Takımı 1 Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tomurcuklu Lif Takımı 1 Uzun Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN