22 Ekim 20175,672 Görüntülenme0 Yorum
Tuğlalı Modeli Tığ İşi Bere Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Tuğlalı Modeli Tığ İşi Bere Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Tuğlalı Modeli Tığ İşi Bere Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, kış aylarının da gelmesiyle birlikte hava değişiminin etkisinde kalmamız hastalanmamız çok daha kolay oldu kızlar, bugün hem kafanızı sıcacık tutacak hem de gösterişli desenleri ile de görenlerin dikkatini çekecek bu En Güzle Bere Modellerinden olan ve gerek renk uyumu gerekse kabartılı hali ile sizlerinde en az benim kadar beğeneceğine emin olduğum bu Tuğlalı Modeli Tığ İşi Bere Yapımını şuanda paylaşıyorum.

Tuğlalı Modeli Tığ İşi Bere Yapımı
Tuğlalı Modeli Tığ İşi Bere Yapımı

Her zaman özen ve ilgi gösterdiği için benim dikkatimi çeken sevgili Suna Hanımcığım kendi üslubu ile çok güzel şekilde anlattığı bu Tığ İşi Bere Örgüsünü sizler de hatasız şekilde örebilirsiniz umarım, şimdiden tüm içtenliğim ile söylüyorum ki yapacakların ellerine kollarına sağlıklar olsun güzel ve hayırlı günlerde eskitmeniz dileğiyle arkadaşlar.

Melek Ablanıza güvenmenizi ve bu Yeni Erkek Bebek Yeleği Modellerinden olan ve çocuğunuzda da çok hoş duracağını tahmin ettiğim bu 0-6 aylık bebek yeleği anlatımlı yapılışına bakmadan geçmeyin derim canlarım.

Sunanın Elinden Youtube Kanalına Tuğlalı Modeli Tığ İşi Bere Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için başarılarının devamını ve teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Tuğlalı Modeli Tığ İşi Bere Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN