04 Kasım 20184,434 Görüntülenme0 Yorum
Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, sizler için sitemizde paylaştığımız bu çok beğenilen tığ oyaları 2018 çeşitlerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığımız ve benim de yazma kenarı işlemesinde yapmayı düşündüğüm bu Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz.

Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapımı
Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çalışanlarının yine her zaman ki gibi itina ile oluşturduğu ve göze de çok hoş gelen bu 3 Boyutlu Tığ Oyasını umarım sizlerde kolayca yaparsınız, emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Detaylı Anlatımlı Tığ Oyalarından olan ve canlı renklerini seveceğinizi düşündüğüm bu Tığ İşi Üzüm Oyası Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı ve samimi dille anlattığı bu Üç Boyutlu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN