07 Şubat 20188,813 Görüntülenme0 Yorum
Uzun Çeyizlik Halkalı Lif Yapımı Türkçe Videolu
Uzun Çeyizlik Halkalı Lif Yapımı Türkçe Videolu

Uzun Çeyizlik Halkalı Lif Yapımı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak istediğim bu yeni uzun lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve gerçekten çok hoş bulduğum bu Uzun Çeyizlik Halkalı Lif Yapılışını şimdi paylaşıyorum.

Uzun Çeyizlik Halkalı Lif Yapılışı
Uzun Çeyizlik Halkalı Lif Yapılışı

Tam anlamıyla El Emeği Öğrenelim 2018 Banyo Lif Örneklerine layık olan bu Yeni Tığ İşi Uzun Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Sitemizde bulunan diğer bir En Yeni 2018 Lif Modellerinden olan ve göze hoş gelen bu Fırfırlı Çiçekli Lif Yapımına bakmanızı rica minnet ediyorum.

El Emeği Öğrenelim Youtube Kanalına Uzun Çeyizlik Halkalı Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Uzun Çeyizlik Halkalı Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN