19 Kasım 20195,016 Görüntülenme0 Yorum
Yaprak Üzerinde Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı
Yaprak Üzerinde Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı

Yaprak Üzerinde Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle iğne oyası çiçekli modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki yazma kenarı işlemesinde çok hoş duracak olan bu Yaprak Üzerinde Çiçekli Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Yaprak Üzerinde Çiçekli Tığ Oyası Yapımı
Yaprak Üzerinde Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son dönemlerde çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Yapraklı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçekli Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Yaprak Üzerinde Çiçekli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Yaprak Üzerinde Çiçekli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN