26 Kasım 2022928 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Çeyizlik Lifi
Yeni Çeyizlik Lifi

Yeni Çeyizlik Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle güzel lif modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki sevdikleriniz için örünce de olumlu dönüşlerini alacağınız bu 2023 lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Çeyizlik Lif
Yeni Çeyizlik Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini ve devamını istediklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Popüler Ve Kolay Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Fatmayla herşey dahil Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladığı bu lif nasıl örülür? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeni Çeyizlik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN