15 Eylül 20211,313 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü
Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü

Yeni Tasarım Uzun Lif Örgü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle uzun lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu yeni tasarım uzun lif modelini sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yeni Tasarım Uzun Lif
Yeni Tasarım Uzun Lif

Sitemizde paylaştığımız ve bakanlarında hayran kaldıklarını söyledikleri diğer bir model olan #Puf Puf Çiçek Lif modeline bakmadan geçmemenizi bir ablanız olarak tavsiye ederim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri uzun lif nasıl örülür? Videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Hepinize ailenizle hayırlı, huzurlu günler dilerim.

Yeni Tasarım Uzun Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN