03 Ekim 20194,249 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Tığ İşi Oya Yapımı Açıklamalı Videolu
Yeni Tığ İşi Oya Yapımı Açıklamalı Videolu

Yeni Tığ İşi Oya Yapımı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni tığ oyaları modelleri çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Yeni Tığ İşi Oya Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni Tığ İşi Oya Yapılışı
Yeni Tığ İşi Oya Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Hanım 2019 çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendikleri bu Kolay Yelpaze Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Yeni Tığ İşi Oya Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeni Tığ İşi Oya Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN