24 Eylül 20192,996 Görüntülenme0 Yorum
Yepyeni Tığ Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu
Yepyeni Tığ Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu

Yepyeni Tığ Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle türkan şoray tığ oyası modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve benim de gerçekten çok beğendiğim ve yazma kenarı işlemesi olarak yapmak için heyecanlandığım bu Yepyeni Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yepyeni Tığ Oyası Yapımı
Yepyeni Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Yeni Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Yapraklı Fıstıklar Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Yepyeni Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yepyeni Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN