06 Aralık 20213,158 Görüntülenme0 Yorum
2022 2 Renkli Cici Lif Yapımı
2022 2 Renkli Cici Lif Yapımı

2022 2 Renkli Cici Lif Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle 2 renk lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu beğenilen 2022 2 renkli cici lif modelini sitemizde yayınlıyoruz.

2022 2 Renkli Cici Lif
2022 2 Renkli Cici Lif

Sitemizde daha önce yayınladığımız ve çok beğenilen modeller arasında yerini alan bir model daha 3 Renk Uzun Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Hanım eli Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu 2022 2 renkli cici lif nasıl örülür? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz. Hayırlı huzurlu günler dilerim.

2022 2 Renkli Cici Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN