10 Ocak 20195,754 Görüntülenme0 Yorum
7 Renk Tığ Oyası Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
7 Renk Tığ Oyası Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

7 Renk Tığ Oyası Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 Rengarenk Tığ Oyası Modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki etrafınızda görenlerinde hayranlıkla bakakalacağına emin olduğum bu 7 Renk Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

7 Renk Tığ Oyası Modeli Yapımı
7 Renk Tığ Oyası Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Tığ Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve canlı renkleri yemeni kenarı işlemesinde çok şık duracağına emin olduğum bu Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Tığ Oyaları 2019 çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Büyük Çiçekli Ve Dağlı Tığ Oyası Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattığı bu 7 Renk Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

7 Renk Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN