12 Mart 20212,175 Görüntülenme0 Yorum
Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapımı
Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapımı

Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyası Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle tığ oyası örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve eminim ki etrafınızda görenlerinde hayran kalıp gözlerini alamayacakları bu Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyası
Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyası

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu güzel oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı oya modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Değişik Yeni Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Oya ve dantel dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derledikleri bu Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN