19 Ağustos 20174,192 Görüntülenme0 Yorum
Amigurumi Maymun Anahtarlık Yapılışı Türkçe Videolu
Amigurumi Maymun Anahtarlık Yapılışı Türkçe Videolu

Amigurumi Maymun Anahtarlık Yapılışı Türkçe Videolu

Amigurumi Maymun Anahtarlık Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Bugün yanlarında kocaman örgü anahtarlık taşımayı kullanmayı sever bayanların günü gerçekten, ben ciddi anlamda bayıldım çok ama çok güzel bir Yeni Örgü Anahtarlık Modeli olmuş, tahminimce sizlerde en az benim kadar beğenip seveceğiniz bu Tığ İş Amigurumi Anahtarlık Örneği olan ve çocuklarınız içinde alternatif oyuncak olacağı Amigurumi Maymun Anahtarlık Yapılışını sizler için şuanda paylaşıyorum.

Amigurumi Maymun Anahtarlık Yapımı
Amigurumi Maymun Anahtarlık Yapımı

Sevgili örgü sever Canım Annem Youtube Kanalı her zaman olduğu gibi bu Maymunlu Tığ İşi Anahtarlık Modelini çok güzel anlatmış hepiniz aşağıdaki öğretici videoyu dikkatle izledikten sonra inşallah öğrenmiş şekilde bu Güzel El Örgüsünü örebilirsiniz, yapmayı düşünenlerin elleri kolları dert görmesin güzel ve hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle örgü sever arkadaşlarım.

Kendine has canlı renkleri ve yumuşacık yapısı ile değişik Yeni Lif Modellerinden olan ve çok beğenilen Yaprak Lif Yapımını incelemeden geçmeyin derim, zamanınız olursa canlarım Tığ İşi AMigurumi Maymun Örgü Anahtarlık Örneğini yaptıktan sonra benim mutluluğum için çekip fotoğraflarını atarsanız gerçek anlamda çok sevinirim şimdiden Allah razı olsun hepinizden.

Canım Annem detaylı ve hoş anlatımı ile Amigurumi Maymun Anahtarlık Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için sizler aracılığı ile başarılarının devamını ve teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Amigurumi Maymun Anahtarlık Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN